O nas

ZESPÓŁ WESELNY APPASSIONATA - ŚLĄSK

Profesjonalny zespół weselny na śląsku? Potrzebny Dj na terenie województwa śląskiego, a może Profesjonalny Wodzirej ze śląska? Zajmujemy się oprawą muzyczną na firmowych bankietach, eleganckich weselach, eventach, przyjęciach biznesowych, recitalach wspomnień, a także na imprezach plenerowych. Dbamy również o wyjątkową atmosferę podczas tradycyjnego kolędowania. Prowadzimy imprezy okolicznościowe i wesela 2-języczne: polsko-angielskie i polsko-chorwackie.

Zespół na wesele Śląsk

Profesjonalny Konferansjer, profesjonalny wokal damski, saksofon, akordeon – wszystko to w eleganckiej oprawie. Cenimy sobie zabawę na najwyższym poziomie, elegancki strój i elegancka oprawa – to właśnie nas wyróżnia. Nasza praca to nasza pasja, dlatego uśmiech towarzyszy nam cały czas.

Wykształcenie muzyczne i 20 lat doświadczenia muzycznego sprawia, że jesteśmy najlepsi wśród zespołów weselnych na śląsku. Mamy bogaty repertuar – przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, największe hity lat 70 i 80, przy których wszyscy bawią się najlepiej. W naszym repertuarze nie ma muzyki techno, rapu, metalu, heavy-metalu, gramy muzykę, przy której nogi same rwą się do tańca. Z nami każde wesele, każdy firmowy bankiet to zabawa do białego rana i pełen parkiet przez całą noc. Nasz zespół ze śląska tworzą profesjonaliści, ludzie pełni pasji do muzyki i pracy z ludźmi. Zespół Appassionata to profesjonalny wokal damski oraz męski, saksofon tenorowy, altowy, akordeon, instrumenty klawiszowe.

Zespół muzyczny na wesele Śląsk

Każde wesele, każdy event to prowadzona impreza na najwyższym poziomie – zarówno muzycznym, jak i konferansjerskim. Stawiamy na pełne wykonanie na żywo – wszystkie instrumenty i wokal nie są wspierane żadnym podkładem muzycznym. Przed weselem repertuar ustalamy z Parą Młodą, podobnie jak prowadzenie zabaw weselnych. W swojej konferansjerce oferujemy zabawy weselne tylko na najwyższym poziomie, prowadzimy także przyjęcia weselne bez zabaw.

Cechuje nas wysoka kultura osobista i sceniczna. Cenimy sobie profesjonalizm w pełnym zakresie, dlatego postawiliśmy również na wysokiej klasy sprzęt – Yamaha Tyros 5 oraz nagłośnienie o mocy 7000 watów, dzięki któremu dajemy koncerty w restauracjach, klubach, salach bankietowych, ale także na świeżym powietrzu.

Zespół wesele Śląsk

Wśród zespołów muzycznych na śląsku wyróżniamy się profesjonalnym przygotowaniem do prowadzonych przez nas imprez. Dzięki wykształceniu muzycznemu, bogatemu doświadczeniu scenicznemu oraz zamiłowaniu do muzyki i dobrej zabawy oprawa muzyczna zawsze jest dobrana idealnie do okoliczności i charakteru organizatorów. Indywidualne podejście i dobry kontakt z Klientem sprawiają, że każde wesele, każdy event jest wydarzeniem, na którym goście bawią się doskonale i marzą, by kolejna impreza okolicznościowa odbyła się właśnie z nami!


Pozwólcie Państwo, iż przedstawimy się:

Wokalistka  - Izabella -  Profesjonalny wokal damski,  rejsestr piersiowy- wibrato- unikat , długoletnia edukacja wokalno -muzyczna, ciepły-niski głos na pewno uświetni każde Państwa przyjęcie. Najwspanialszy repertuar wspomnień, Niezapomniane polskie melodie dawnych, cudownych dni. Obsługa instrumentów klawiszowych- pianino, Yamaha Tyros 5, profesjonalna konsola DJ Newmark. Organizator zabaw muzyczno-wokalnych dla dzieci.Wielka kultura osobista, ogromna wrażliwosć muzyczna, dykcja, elegacja, wykształcenie wyższe.

Dj Wodzirej Konferansjer - Łukasz - 20 lat doświadczenia scenicznego w prowadzeniu wszelkiego rodzaju przyjęć na żywo-wesela, bankiety, sylwester, eventy biznesowe, kolędowanie itp. 20 lat doświadczenia jako saksofonista i klarnecista. Założyciel i menager przez wiele lat 5 osbowego zespołu "Wnukowie" z Dąbrowy Górniczej. Obsługa instrumentów klawiszowych, saksofon,  akordeon, wokal. Profesjonalna konsola Dj-ska Newmark.Wysoka kultura osobista i sceniczna, dykcja, rejestr piersiowy, organizator zabaw dla dorosłych, poziom wybranych zabaw, wspaniała muzyka dostosowana do wszelkich życzeń każdego, indywidualnego klienta.

Repertuar wokalny: A.Janar, K.Giżowska, Z.Sośnicka, I.Jarocka, G.Świtała, A.Majewska i wiele innych niezapomnianych przebojów polskich oraz zawsze wszech-obecny Modern Talkng, Sandra oraz wspaniały repertuar Sussi Quatro, Olivia Newton John, Boney M, Frank Sinatra, Elvis Presley, Roy Orbison i wiele innych niezapomnianych standardów - przebojów lat 70 i 80 tych. 

Bardzo ważne-wokal na żywo, bez masteringu.Proszę posłuchać  wokalu oarz wspaniałego brzmienia aranżacji w menu Muzyka.


Inne Państwa życzenia ustalane indywidualne podczas Naszego spotkania w Naszym biurze. Możliwy każdy repertuar na każde życzenie Pary Młodej.

Obsługujemy woj. śląskie, małopolskie i Cała Poska , polonia Polska zagranicą Niemcy, Austria.

Mówimy w języku polskim, angielskim, chorwackim.


Biuro - Kontakt telefoniczny: tel. 792 05-05-05


Zespól gwarantuje:

  • Absolutną abstynencję,
  • W przerwach nastrojowa, wyciszająca gosći,  piękna muzyka.
  • Piosenki na życzenie.( według listy utworów ).
  • Specjalne, osobiste dedykacje.
  • Zawsze uśmiech i ciepło dla Państwa.
  • Zabawy dla dorosłych na odpowiednim poziomie lub brak zabaw według życzenia organizatora przyjęcia.
  • Prowadzenie przyjęcia na na wysokim poziomie słowno-kulturalnym.

Jesteśmy bardzo miłymi, uśmiechniętymi i bardzo kulturalnymi ludźmi, więc proszę się niczym nie martwić podczas Naszego spotkania. Na pewno w bardzo miłej atmosferze, przy pysznej kawie ustalimy rzeczy najważniejsze dla każdego z Państwa. Proszę pytać o wszytsko, a my odpowiemy czy to możliwe. Repertuar ustala indywidualnie Para Mloda.

Najserdeczniej Państwa zapraszamy.

Wodzirej sląskie. Profesjonalny Zespół muzyczny Appassionata sląskie.

tel. +48 792 -05-05-05


Zapraszamy do Naszego biura.